na www.paruzkov.cz, obchodu s NEJVĚTŠÍ NABÍDKOU parůžků pro psy v ČR. Naše parůžky jsou PRVOTŘÍDNÍ KVALITY, pocházejí z Lánské obory a Křivoklátských lesů . Parůžky fotíme, čili dostanete přesně to, co je na fotografii, žádné S,M,L,XL, žádná mystifikace zákazníka. Nabízíme parůžky 3 tvrdostí - měkké dančí, středně tvrdé srnčí a tvrdé jelení, a dále i parůžky půlené. S výběrem Vám rádi pomůžeme - volejte 777999082. Na výběr máte i z našich zdravých ručně vyráběných pamlsků BEZ CHEMIE  - ČESKÉ  zvěřinové pamlsky, paroží a sušenky pro psy  jsou vyrobené s láskou pro vaše psí gurmány a gurmánky. Jsou méně tučné, jsou tedy vhodné i pro psí modely a modelky. 

Kromě našeho eshopu se s námi můžete setkat i na FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH v PRAZE /v úterý na ANDĚLU, ve středu na NÁMĚSTÍ JIŘÍHO Z PODĚBRAD, každou sobotu na KULAŤÁKU, v DEJVICÍCH, v sobotu v sudém týdnu v PLZNI na NÁMĚSTÍ REPUBLIKY a v lichém týdnu v sobotu v PRAZE na NÁPLAVCE, kde můžou vaši miláčci,lásenky, potvory, či jak jim říkáte, ochutnat z našich dobrůtek.Těšíme se na osobní setkání s vámi a vašimi mazlíčky.

Naše zboží je pečlivě vybráno a zpracováváno s ohledem na nejvyšší standardy kvality. Věříme, že najdete něco, co potěší a udělá šťastné vaše čtyřnohé přátele a jejich ocásky.

Děkujeme Vám za vaši přízeň. Prozkoumejte naši nabídku a neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy. Jsme tu pro vás a vaše mazlíčky!